Aptarnavimas

pagalba@itex.lt
(8~5) 2639451

Kartu su mumis Jūs galite ženkliai sumažinti savo ateinančių metų biudžetą. Iki sausio mėnesio pasirašius paslaugų teikimo sutartį, mes įsipareigosime pusę metų visus Jūsų įmonės kompiuterius prižiūrėti nemokamai. Taip pat konsultuosime Jūsų darbuotojus kompiuterių naudojimo klausimais bei padėsime optimizuoti kitus su kompiuterine ir programine įranga susijusius kaštus, atlikti programinės įrangos auditą, sutvarkyti programinės įrangos licencijas. Susisiekite su mumis ir gaukite išskirtinį pasiūlymą!

Kaip galite sutaupyti pirkdami išorės konsultantų paslaugas?

Visiems gerai pažįstama situacija, kai kompiuteris ar programa „sustreikuoja“ pačiu netinkamiausiu metu. Tuomet vėluojama išsiųsti pasiūlymus klientams, atsakyti į svarbius užklausimus ir panašiai. Maža to, Jūsų darbuotojas, spręsdamas klausimą, kur ir kaip susitvarkyti kompiuterį, praleidžia veltui savo darbo laiką. Šių problemų galėtumėte išvengti pasirinkę mūsų siūlomą kompiuterių priežiūros paslaugą. Jūsų įmonės kompiuterinę techniką bei programas prižiūrėsime nuolat, visos problemos bus sprendžiamos itin operatyviai prisijungus prie kompiuterio nuotoliniu būdu. Taip pat nemokamai konsultuosime Jūsų darbuotojus iškilus bet kokiems klausimams dirbant su kompiuteriais.

Turite savo specialistą įmonės viduje?

Mūsų ilgamečiai klientai patvirtina, kad naudotis mūsų paslaugomis yra daug pigiau nei išlaikyti nuosavą informacinių technologijų specialistą. Su mumis Jūs galite sutaupyti žymią dalį lėšų, išleidžiamų kompiuterių priežiūrai!

Mūsų paslaugų kaina yra pastovi, todėl Jūs galite lengvai kontroliuoti ir planuoti kompiuterių priežiūros išlaidas.

Kontaktai pasiteiravimui:
Tel. +370 5 2639451, El. p.  info@itex.lt