Support

pagalba@itex.lt
(8~5) 2639451

Lietuvos informacinių technologijų rinkoje sėkmingai veikiame nuo 2003 metų.

Teikiame sprendimus, susijusius su IT ūkio valdymu, kompleksines informacinių sistemų priežiūros, profilaktikos, įrangos remonto ir atstovavimo IT klausimais paslaugas, kuriame ir diegiame  poreikius atitinkančias komandinio darbo organizavimo (Microsoft Exchange, SharePoint, CRM) ir kitas priemones, Windows tarnybinių stočių, duomenų valdymo, kopijavimo ir archyvavimo, integracinius sprendimus, parduodame kompiuterinę techniką.

Mūsų kompetenciją išskiria įgytos licencijos ir sertifikatai. Įmonėje dirba 14 savo srityje kvalifikuotų specialistų, turinčiųMicrosoft Certified Professional, Microsoft Certified Administrator + Security (MS Windows 2003 Server, MS Windows Small Business 2003, MS Windows 2008 Server, MS Exchange 2003/2007, MS CRM, MS SQL, MS Active Directory Services) ir kitus sertifikatus. Darbuotojai dirba pagal ITIL rekomendacijas. Specialistų kompetencija leidžia kurti ir diegti optimalius sprendimus, kurių tikslas išnaudoti turimus kliento įrangos resursus kuo naudingiau ir pasiūlyti išlaidų atžvilgiu optimalias paslaugas. Kompanija Microsoft pripažino ir atestavo mūsų specialistų komandą ir suteikė SAM (Software Asset Management – angl., Programinės įrangos turto valdymas) licencijavimo specialistų kompetenciją, kuri leidžia parinkti labiausiai Jūsų kompanijos poreikius atitinkantį sprendimą.

Su Jumis dirbti yra pasiruošusi profesionalų komanda, kurios specialistai turi daugiau nei dešimties metų pripažintą darbo patirtį informacinių technologijų srityje.

Siekiame užtikrinti nenutrūkstamą ir patikimą Jūsų informacinės sistemos darbą, todėl Jūs galite daugiau dėmesio skirti savo pagrindinei veiklai. Būdami informacinių technologijų specialistai, prisiimame atsakomybę už Jūsų informacinės sistemos sklandų darbą.

Techninio aptarnavimo personalas dirba visoje Lietuvoje, centrinis mūsų biuras įsikūręs Vilniuje.

sertifikatai-logo